boomfeestdag 2017

170322 boomfeestdag(129) (Small)
22 maart was het weer boomfeestdag. Voor onze jeugdleden is het altijd weer leuk als ze op deze dag ook iets mogen planten. 
Nadat in het najaar veel bomen in de heemtuin gekapt zijn, was er weer ruimte voor nieuwe beplanting. Dit zouden geen bomen worden, maar allerlei verschillende heesters, met vooral bessen.
Heesters met bessen trekken weer vogels aan en dit is natuurlijk wat wij willen bereiken.
De hele voorbereiding van deze beplanting, lag in handen van de werkgroep heemtuin en Loek Peters. Zij zochten samen geschikte heesters uit. Het grootste gedeelte van de heesters hebben zij zelf geplant, maar er werden een aantal struikjes voor onze jeugdleden bewaard.  Om 14. 00 uur arriveerde onze jeugd, waarna eerst de meegebrachte schop werd versierd. Daarna liepen we naar de achterste vijver, waar Herman al een hoop gaten had gegraven. Loek sprak de kinderen eerst nog even toe, waarna ze onder leiding van Herman aan de slag gingen. Er werd enthousiast gewerkt.
Na afloop werd er nog met taskjes geknutseld.
Klik hier voor de foto's van de voorbereiding.
Klik hier voor de foto's van de jeugdgroep.